Restauracja

Do dyspozycji gości jest przytulna restauracja „Dom Gościnny". Posiada ponad 120 miejsc siedzących usytuowanych na dwóch poziomach. Wystrój restauracji nawiązuje do klimatu związanego z muzyką jazzową oraz największych klasyków kina.
Szef Kuchni poleca potrawy kuchni polskiej oraz europejskiej. W naszym bogatym menu nawet najbardziej wymagające podniebienia znajdą coś dla siebie.
Jesienią oraz zimą niezwykłego uroku dodaje kominek znajdujący na się na dolnej sali restauracyjnej.

Restauracja zajmuje się kompleksową organizacją licznych przyjęć okolicznościowych i cateringowych na terenie Krakowa i okolic.

Zajmujemy się również profesjonalną organizacją imprez plenerowych, a współpraca z licznymi firmami branży muzycznej pozwala uatrakcyjnić każde Państwa przyjęcie.

Ponadto specjalizujemy się w zapewnianiu kompleksowych usług gastronomicznych konferencjom, kongresom oraz szkoleniom odbywającym się w Domu Gościnnym.

Z naszych usług korzystało wiele polskich i zagranicznych uczelni oraz firm, a ich rekomendacje mogą świadczyć o pełnym zadowoleniu z naszych usług.

Jesteśmy w stanie zorganizować każdego rodzaju imprezę, a nasze bogate doświadczenie gastronomiczne pozwala nam bez obaw podchodzić do każdego nawet najbardziej wymagającego zlecenia.

Nieważne czy zamierzają Państwo zorganizować u nas wystawny bankiet na 200 osób czy też zależy Państwu na poczęstunku w formie przerw kawowych dla małego szkolenia – profesjonalne podejście naszego personelu sprawi, że wszyscy będą mile wspominać czas spędzony w naszych skromnych progach.

 

Serdecznie zapraszamy!